Kalendář akcí
Akce

Stand up s Underground Comedy Club

Načítám Akce

« Vše Akce

Stand up s Underground Comedy Club

25. října, 2023 , 19:00 21:00

Stand up s Underground Comedy Club
Stand up s Underground Comedy Club

Jejich stand-up vystoupení znáte z Comedy Clubu, znáte je z pořadu na Stream.cz, a teď jedou znovu za vámi do Trutnova! Podstrojí vám pořádnou porci humoru, který je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu. Ultimátní dvouhodinová show plná humoru, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý.

Přístupno od 15 let!

Účinkují: Adam Balažovič, Nikola Džokič, Tereza Bonaventurová

Adam Balažovič – excentrický filozof s vizáží operního pěvce/ sňatkového podvodníka, který je hluboce přesvědčen, že od zániku říše Chetitské to jde s lidstvem už jen z kopce.
Bývalý zaměstnanec redakce magazínů pro ženy, kterému dámy rády pláčou na rameni a říkají: „Ach Adame, proč všichni chlapi nemůžou být jako ty?“ Odpověď zní: protože lidstvo by vyhynulo.

Nikola Džokič – váš oblíbený Srb, nikdy kladivo. Barový myslitel, playboy v důchodu a notorický sběrač průserů. Jeho stand-upy jsou přesné a jemné jako dobře vychlazená rakije. Nebo rána nožem.

Tereza Bonaventurová – něžná feministka, hysterická hospodyňka a silná závislá žena. Mezi její oblíbená témata patří televizní pečení a potratová politika aneb všechno, co jste nechtěli vědět o životě moderních žen a nikdy se nechtěli zeptat.

300Kč

Uffo Trutnov

Náměstí Republiky 999
Trutnov, 54101 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit webové stránky

Sdílej událost s přáteli!

Přejít nahoru