Kalendář akcí
Akce

Noční bojovka

Načítám Akce

« Vše Akce

Noční bojovka

23. března , 19:30 22:00

Noční bojovka
Noční bojovka

HOROROVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V HLUBINÁCH LESA
Vstupte do světa, kde se hororové scény stávají skutečností. Připravte se na setkání s temnými silami, únik ze spárů slavných maskovaných vrahů, tanec s šíleným klaunem a mnoho dalšího.
Čeká na vás vzrušující zážitek plný napětí, akce, nezapomenutelných okamžiků a spoustou zábavy.

Průběh akce
Jedná se o přibližně 1 km dlouhou lesní trasu vyznačenou světélky, na které se setkáte s živými herci v kostýmech hororových postav a dalšími nástrahami.
Účastnit se mohou skupinky o velikosti 2-7 osob, které budou startovat v několikaminutových rozestupech. Všichni členové skupinky dostanou na startu jeden život. Za pomocí odvahy, strategie, důvtipu a někdy i vlastního obětování, se pokusíte o přežití co nejvíce členů vaší skupinky.

!!!REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ!!!
Vaši skupinku zaregistrujte v rezervačním systému, ve kterém si také vyberete čas vašeho startu. Po registraci provedete platbu vstupného, dle uvedených instrukcí a obdržíte kód, kterým se prokážete na startu.

VSTUPNÉ
Uvedené ceny jsou za jednu osobu. Cena se liší podle období, ve kterém vstupenku zakoupíte. Platí pravidlo – čím dříve provedete rezervaci, tím levnější vstupenka bude:
350,- Kč v I. fázi předprodeje, déle než měsíc před akcí
380,- Kč ve II. fázi předprodeje, méně než měsíc před akcí
440,- Kč v den akce, na místě.

MÍSTO STARTU
Sportovní stezka na Americe – parkoviště Písecké lesy.
V ulici Na Trubách, naproti rybníku Bašta.

ÚČAST NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
Akce není vhodná pro děti do 12 let a pro těhotné ženy. Hrozí nebezpečí pádu způsobené lesním terénem. Vždy dodržujte pokyny pořadatele, které obdržíte na startu.

Městský Park Trutnov

Lesnická 215
Trutnov, 54101 Česká republika
+ Google Mapa

Sdílej událost s přáteli!

Přejít nahoru