Kalendář akcí
Akce

MIG 21 & kapela NEBE (open air 2023)

Načítám Akce

« Vše Akce

MIG 21 & kapela NEBE (open air 2023)

22. července, 2023 , 19:30 22:00

MIG 21 & kapela NEBE
MIG 21 & kapela NEBE

Zcela výjimečný večer a v exkluzivním hudebním složení zažijí fanoušci a poprvé v její kulturní historii i Štěrbova vila. Přijede legenda kapela MIG 21 s frontmanem Jirkou Macháčkem, spolu s předskokanem – havířovskou kapelou NEBE, se zpěvákem Petrem Harazinem v čele! Bude to bezesporu jeden z výjimečných hudebních večerů v roce 2023 na Štěrbovce. Po vzájemné dohodě bude kapacita vstupenek omezená.

MIG 21

Loni na podzim vydala oblíbená kapela MIG 21 již pátou studiovou desku s názvem DŽUS NOCI. Nedávno vyšlo album i na vinylu a nyní jsme se dočkali i videoklipu ke stejnojmennému ústřednímu singlu. Píseň DŽUS NOCI, o jejíž produkci se postaral Roman Holý známý z J.A.R. nebo Monkey Business, si tak svým koncertním úspěchem řekla o vizuální ztvárnění. Nejen písničky z nejnovějšího alba, ale především své největší hity, které za svou dlouholetou existenci stačila skupina MIG 21 nasbírat, představí svým fanouškům na open air koncertě na Štěrbově vile.

NEBE

Od začátku své existence je považována za jednu z nejtalentovanějších kapel té doby. Řeč je o havířovské pop rockové kapele Nebe. Širší veřejnosti se dostala do povědomí díky veleúspěšným singlům Mapy a Legosvět ze stejnojmenného alba z roku 2012, na kterém se mimo jiné producentsky podílel frontman kapely Kryštof Richard Krajčo. A spolupráce se vyvedla na jedničku. Kapela od té doby vydává jeden hit za druhým, jezdí úspěšná turné po celé republice a v současnosti má našlápnuto zařadit se mezi nejoblíbenější kapely v zemi. Velký comeback na Štěrbově vile toho bude určitě jasným důkazem.

Vystupující

Mig 21 (CZ) – web

Nebe (CZ) – web

CZK650

Štěrbova vila

Bílá Třemešná 260
Bílá Třemešná, 54472 Česká republika
+ Google Mapa
Zobrazit webové stránky

Sdílej událost s přáteli!

Přejít nahoru