Kalendář akcí
Akce

Léto ro(c)ku ve Vlčkovicích

Načítám Akce

« Vše Akce

Léto ro(c)ku ve Vlčkovicích

19. srpna, 2023 , 16:00 23:00

Léto ro(c)ku ve Vlčkovicích
Léto ro(c)ku ve Vlčkovicích

Hulákáme na celý kraj! Připravte se na nezapomenutelnou rockovou jízdu, která vás přenese přímo do srdce legendární éry rocku. Vlčkovice v Podkrkonoší se stávají epicentrem rockového dění v létě! Léto ro(c)ku je tu pro vás!

Zažijte explozi energie, když se na našem pódium postaví praví rockoví veteráni. Morčata na útěku nám ukážou, že rock’n’roll není mrtvej! Společně s VAŤÁKem nám připomenou časy, kdy se kytarové riffy ozývaly na každém rohu.

Pak se připravte na explozivní vystoupení The Last Revolution, kteří nezklamou fanoušky tvrdšího zvuku. Jejich hutný zvuk vám vrazil do hrdla a nechá vás žíznit po více. Ale nezoufejte! Green Day Revival vás přenese přímo do devadesátých let, kdy se punk rock stal hymnou celý generace.

A aby toho nebylo málo, naše tajná zbraň Vivian vás zasáhne do srdce svým melodickým a silným hlasem. Jejich písně se zároveň dotknou vaší duše a připomenou vám, proč jste se zamilovali do rockové hudby.

Takže se připravte na nezapomenutelné chvíle plné strhující hudby, divokého tance a osvobozující atmosféry. Přijďte s námi oslavit tohle jedinečný léto – prostě léto tohoto ro(c)ku! 

400Kč

Festival Park Vlčkovice

Dolní Vlčkovice 94
Vlčkovice v Podkrkonoší, 54401 Česká republika
+ Google Mapa

Sdílej událost s přáteli!

Přejít nahoru